AMV Akademie – To chce klid

30 Čvn, 2011 AMV Akademie – To chce klid

Někteří z vás už možná ani nedoufali, ale nemožné se stalo skutkem – máme pro vás šesté kolo AMV Akademie. Abyste se rozhýbali po těch uplynulých týdnech, dáme vám stříhat něco pěkně akčního. Ale to by to nebyla AMV Akademie, aby v tom nebyl háček.

AMV Akademie – Iron Chef

13 Čvn, 2011 AMV Akademie – Iron Chef

A ocitáme se u pátého úkolu. Tentokrát si můžete trochu oddechnout, protože jednak vám na střih dopřejeme (skoro) celé dva týdny a jednak vám stříhání zabere minimum času. Ano, tentokrát se bude stříhat narychlo. Velmi narychlo.

AMV Akademie – Výsledky druhého kola

06 Čvn, 2011 AMV Akademie – Výsledky druhého kola

Zatímco vy jste se činili a stříhali třetí video do naší soutěže, hodnotící nelenili a hodnotili vaše videa – tedy alespoň někteří z nich.

AMV Akademie – Hudba

05 Čvn, 2011 AMV Akademie – Hudba

Tak jsme zpět, opět po týdnu, byť tentokráte s menším zpožděním, zapříčiněným hromadou dřeva a agresivním sluncem. Doporučujeme vytáhnout opalovací krémy! Ale aby vám zkrácená doba pro zpracování dalšího úkolu, dostanete asi nejsnazší úkol z celé sady – alespoň doufáme.

AMV Akademie – První bonus

30 Kvě, 2011 AMV Akademie – První bonus

Ještě jsme si počkali na poslední opozdilce a dnes večer – či spíše v noci – budeme odesílat vaše videa hodnotícím. Ale abyste se přes týden moc nenudili, máme tu pro vás malý testík.

AMV Akademie – Atmosféra

29 Kvě, 2011 AMV Akademie – Atmosféra

Další týden a třetí kolo AMV Akademie! Zahlédli jsme minule náznak toho, že to bylo dost složité (a s nějakými problémy v pochopení zadání, za které se omlouváme), a tak tentokrát trochu ubereme na obtížnosti – alespoň doufáme.

AMV Akademie – Výsledky prvního kola

25 Kvě, 2011 AMV Akademie – Výsledky prvního kola

Nechali jsme naším hodnotitelům pár dní a oni se nám za to odvděčili pěknými (alespoň doufám) hodnoceními. Jak tedy první kolo AMV Akademie probíhalo?

AMV Akademie – Scénář

22 Kvě, 2011 AMV Akademie – Scénář

Týden (a něco) uběhl jako voda a máme tu pro vás zadání druhého kola AMV Akademie. Zatímco v minulém týdnu bylo zadání celkem volné, tentokrát trochu přituhne. Vyzkoušíme si totiž trochu scénáristiky.

Poslední příspěvky na fóru

Přihlášení uživatele

Registrovaní uživatelé: Žádní registrovaní uživatelé
Celkem je online 171 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 171 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 30 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 744 uživatelů dne 25 dub 2024, 21:24