Editor’s Pick – A Little Retrospect

19 Kvě, 2011 Editor’s Pick – A Little Retrospect

Dnes se seznámíme s dalším klasickým AMV. Musím ale už předem varovat – klasické není svou inovací co se střihu, efektů či kvality týká, ba spíše naopak. Inovativní je hlavně svojí myšlenkou – když máme v AMV tolik obrazového materiálu… proč nesestříhat AMV z AMV?

Editor’s Pick – Blame It On 2009: A Good, Good Year

04 Dub, 2011 Editor’s Pick – Blame It On 2009: A Good, Good Year

Uprostřed horečného střihu pro Animefest vám přinášíme nějakou tu inspiraci ke stříhání – hlavně pro ty, kdo si zoufají, že neumí žádné efekty. Protože k čemu vlastně jsou efekty, když máme kvalitní střih, že?

Editor’s Pick – Paranoia Drift

20 Úno, 2011 Editor’s Pick – Paranoia Drift

Protože v první recenzi jsem stručně rozebral romanci, tak dnes si vyberu druhé z mých oblíbených témat – experimentální AMV. Tímto AMV bude Paranoia Drift od Maniakiho.

Editor’s pick – Our Innocence

10 Úno, 2011 Editor’s pick – Our Innocence

Jako první recenze mi padne za oběť dodnes asi nejkvalitnější AMV sestříhané z filmu 5cm za sekundu – Our Innocence. Jak píší Brad a Nessephanie na svém blogu, celé tohle AMV bylo vytvořeno pro AWA Pro 2007 za jedinou noc, k tomu navíc veškeré domlouvání šlo přes Skype. I tak je to na dnešní poměry skvěle sedící AMV. Rozebereme si ho kousek po kousku.

Poslední příspěvky na fóru

Přihlášení uživatele

Registrovaní uživatelé: Bing [Bot], Google [Bot]
Celkem je online 6 uživatelů :: 2 registrovaných, 0 skrytých a 4 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 30 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 165 uživatelů dne 20 pro 2017, 02:04