Animefest 2011

Pro diskusi o AMV - novinky, diskuse, MEPy...

Re: Animefest 2011

Příspěvekod Puťas » 10 kvě 2011, 09:19

Asasire Toyotomi píše:Na každý pád vám zde slibuji, že se do příštího roku polepším, zmlátím svou prokrastinaci a udělám nějaké pořádné AMV.


Hodně štěstí, si říkám pokaždé. Podle mě se vyplatí býti magorem, protože normální lidi už s ničím neoukoukaným asi nepřijdou.

Sykysan píše:S dovolením přihazuju článek o své cestě ninži...

Jo gimli jsou na YT pes, uvidím až budou ke stažení. Každopádně jsi to měl nejsrandovnější, nevím proč porota dala přednost třeba "střihání pro animefest", které mohlo vyvolat jen jeden úsměv.
Puťas
 
Příspěvky: 21
Registrován: 03 bře 2011, 17:07

Re: Animefest 2011

Příspěvekod KepaC » 10 kvě 2011, 12:28

No jak vas tak čtu, tak abych asi taky začal blogovat :D
Uživatelský avatar
KepaC
 
Příspěvky: 14
Registrován: 06 bře 2011, 21:14

Re: Animefest 2011

Příspěvekod McLobo » 10 kvě 2011, 12:54

Za me mohu rici, ze letosni rok AMV souteze byl nejvetsi ulet, co jsem videl az na dva - ctyri kousky :) co se tyce vyhernich kousku, tak na "Chcipnul tu pes" jsem byl asi malo zhulený, u dila "Soutez" se mi libil jen zacatek a uplny konec, u romantiky to fungovalo jak mělo a nakonec jsem byl velmi spokojen, ze po pravu alespon cenu poroty ziskal "Flash Lagann", ktery spolecne s polskym "Gay Means Happy" byl pro me nejlepsim kouskem letosni souteze....

Jen jsem opravdu zvedav na hodnoceni poroty, proc pustili nektera AMV, ktera byla nudna, pred jinymi vyrazne lepsimi (treba prave to Krakonoke-hime)....

Sykysan píše:Taky jsem byl poměrně v rozpacích. Chybělo mi narutovské AMV 69 a překvapilo zařazení dost prvoplánového a trapného chcíplého psa (u kterého pochopitelně publikum řvalo smíchy). Trošku taky zamrzí, že (nejspíš) v honbě za statusem "mezinárodní" se do šestnáctky procpali dvě hodně nudná maďarská AMV, ale zas na druhou stranu polské příspěvky byly perfektní. A hodně zvláštní je to vlažné přijetí Flashe, ve Scale to samý, nic moc reakce. Když jsem ho viděl poprvé, tak jsem byl hodně unešený, ale je fakt, že na tom plátně to najednou nevyznělo.


ad narutovské AMV 69, tady je kdyztak mensi upravena verze pro Mondocon - http://www.youtube.com/watch?v=yDnMss-fQFE ...
ad honba za statusem mezinarodni, viz. vyse :)
ad FL, s tim nesouhlasim, na platne byl lepsi nez na monitoru :)

Puťas píše:Podle mě se vyplatí býti magorem, protože normální lidi už s ničím neoukoukaným asi nepřijdou.


ani nemusis byt magorem, proste staci prijit s necim, co divaka v publiku (ne u monitoru) hromadne pobavi, zaujme a mas to v kapse....tohodle si kazdy rocnik AMV souteze muzes vsimnout :)
Uživatelský avatar
McLobo
 
Příspěvky: 17
Registrován: 11 úno 2011, 18:25

Re: Animefest 2011

Příspěvekod Rybicka » 10 kvě 2011, 23:09

McLobo píše:ani nemusis byt magorem, proste staci prijit s necim, co divaka v publiku (ne u monitoru) hromadne pobavi, zaujme a mas to v kapse....tohodle si kazdy rocnik AMV souteze muzes vsimnout :)


To je právě ten problém že AMV soutěže už dneska jsou spíš jen o tom kdo vymyslí nějakej poser co prostě nasere lidem do hlavy brouka .. viz minuly rok nya-chan a tento rok nahulinkatej .. ten music mě v palici hrál ještě tak půl hodiny a další hodinu jsem si to broukal. A když k tomu přihodíš vtipnou tématiku jsi výherce (nemluvě o české hudbě)

Když se tu lidi baví o AMV nebylo by zaškodu též přihodit mé kousky co se na AMV soutěži ukázali jen na webu. A to číslo 44 a 78.

Číslo 44 (http://www.youtube.com/watch?v=b6F0ruyBJgA) - Anime Strike Witches. Bylo původně sestříháno jako Trailer na moji fansuberskou skupinu. To že to mam poslat do AMV soutěže byl jen hec od mého kamaráda že to není nejhorší a ono opravdu nebylo. Ukázali se opravdu horší AMV než bylo to moje.

Číslo 78 (http://www.youtube.com/watch?v=IHHvspGxP_A) - Anime Kemeko Deluxe. Toto AMV bylo stříháno necelé 2 hodiny před koncem uzávěrky a myslím že splnilo má očekávání. Nechtěl jsem žádné velké efekty, žádné famozní věci, jen záběr na kozy pro mužský fanservis a to tohle AMV poměrně doplnilo. Očividně ovšem není dost mužů kteří to oceňují .. já se nedivím koho by nadchly kreslené kozy :) Každopádně jediné AMV kde bylo trošku odvážnější využití tématu :)

AMV soutěž mě ukázala že příští rok musím promyslet zprávné anime, písničku a hlavně příběh jež lidi odtrhne od židlí. Pokud chci domů plyšového totora (a to chci) tak se budu muset holt snažit a začít nejlépe měsíc dopředu(což stejně nezačnu a budu zase stříhat 2 hodiny před koncem xD ach ten čas)
Uživatelský avatar
Rybicka
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22 dub 2011, 13:42
Bydliště: Czech Republick

Re: Animefest 2011

Příspěvekod Asasire Toyotomi » 15 kvě 2011, 00:52

Pravda, z mého Chcíplého psa by se vážně mohlo zdát, že jsem při střihu nebyl až tak moc při smyslech :D

Jak říkám, příští rok se pokusím o něco míň... Ujetého :D
Uživatelský avatar
Asasire Toyotomi
 
Příspěvky: 3
Registrován: 09 kvě 2011, 11:27

Předchozí

Zpět na Anime Music Videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 109 návštevníků


cron