Soutěž Animefestu

03 Bře, 2013 Soutěž Animefestu

Opět se na nás chystá největší a nejdůležitější soutěž AMV u nás, takové malé mistrovství ČR v AMV – soutěž animefestí! Co, kde, kdy, kam, jak, proč!

AMV soutěž na Adviku 2012 – výsledky

05 Srp, 2012 AMV soutěž na Adviku 2012 - výsledky

A máme tu výsledky soutěže AMV na Adviku 2012! Jak že to dopadlo? Dozvíte se níže, šup na to!
Předem podotknu, že detaily se dozvíte na naší všemocné AMV Wikipedii, zde se dočkáte jen shrnutí toho, jak to dopadlo (od nejvíce k nejméně bodům) a nějakých těch odkazů.

AMV soutěž na Adviku 2012

22 Kvě, 2012 AMV soutěž na Adviku 2012

Letos se nám podruhé koná soutěž AMV nejen na Animefestu, ale i na Adviku, pojďme se juknout na nějaké ty podrobnosti.

Uzávěrka Animefestu 2012

13 Bře, 2012 Uzávěrka Animefestu 2012

Jak jste si již možná stihli všimnout, na stránkách Animefestu byl vyhlášen další ročník AMV soutěže. Do uzávěrky zbývá jen něco málo přes měsíc času, a tak si pojďme shrnout důležité změny a připravit se na další velkolepé klání~

AMVNews.ru – Level Up

07 Lis, 2011 AMVNews.ru – Level Up

Ze sovětského Ruska k nám přichází Level Up, edice roku dvoutisícího dvanáctého. Loňský i před-předloňský ročník soutěže sklidily velký ohlas, a tak je spousta velkých věcí očekávána i od ročníku letošního. Jdete do toho?

Podzimní Mondocon 2011 – výsledky

31 Říj, 2011 Podzimní Mondocon 2011 – výsledky

S nemalým zpožděním vám přinášíme výsledky podzimního Mondoconu. Neviňte jen nás, zdá se, že naši maďarští bratři mají trochu problémy s placením hostingu. Popřejme jim co nejrychlejší vyřešení problémů (ti z vás, kdo nevědí co s penězi jim mohou poslat nějakou tu stovku) a vrhněme se na jejich AMV.

AKROSS Con 2011

27 Říj, 2011 AKROSS Con 2011

Jako každým rokem, i letos nás vrchol v soutěžních kláních AMV čeká koncem roku. Ano, VCAs a JCAs mají své kouzlo a kontroverzi (a větší rozsah), AWA Pro je „profesionální“ a AWA Masters prestižní, ale AKROSS je AKROSS. Soutěž, do které se každoročně přihlašují stovky lidí, kde soutěží takové kapacity jako Nostromo, Artofeel či Archivist a kde máte každý rok možnost zazářit a proslavit se.

AMV soutěž na Otakonu

21 Říj, 2011 AMV soutěž na Otakonu

Máme tu další východní soutěž! Nově vznikající Otakon se do toho obouvá a pořizuje si AMV soutěž hned v prvním ročníku. Sláva a uznání pro každého, zlato a nevinné bišinky (či bišíci) návdavkem. Odprezentujeme vám pár užitečných informací, ať se můžete dát rychle do stříhání, kdo by nechtěl vyhrát takové úžasné věci, že?

Poslední příspěvky na fóru

Přihlášení uživatele

Registrovaní uživatelé: Google [Bot], Google Feedfetcher
Celkem je online 13 uživatelů :: 2 registrovaných, 0 skrytých a 11 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 30 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 88 uživatelů dne 09 črc 2014, 06:42