Recenze – Part of You, Shadow of Me

10 Zář, 2012 Recenze – Part of You, Shadow of Me

Part of You, Shadow of Me je dílem autora Tayo ( _tayo_ na a-m-v.org), který se zaměřuje především na ztvárnění příběhů s neutěšenou atmosférou. Jedná se o zaslouženého vítěze kategorie Best Drama na AKROSS Conu 2007 a kategorií Best Dramatic a Best Sentimental Video v soutěži Viewers‘ Choice Awards 2008 na a-m-v.org.

Fate Matrix

03 Zář, 2012 Fate Matrix

Fate Matrix je poměrně nové AMVčko zrozené ze spolupráce Shina-AMV a GuntherAMVs. GuntherAMVs měla skvělý nápad na nové video, ale protože tehdy byla ještě tak trochu nezkušená střihačka, požádala o radu svého dobrého kamaráda Shina. Ve výsledku tu máme pěkné AMV s dobrým nápadem i vynikajícím technickým zpracováním.

Medailonek: ibabrak

18 Úno, 2012 Medailonek: ibabrak

Jak bylo zmíněno v nedávném článku o VCAs 2012, do finále Viewers Choices Awards se dostal i jeden Čech – ibabrak – v kategorii Rookie of the Year, Nováček roku. Rádi bychom Vám ho tedy představili, protože dostat se do finále není až tak snadné.

Mondocon jaro 2011 z pohledu porotce

11 Čvc, 2011 Mondocon jaro 2011 z pohledu porotce

I stalo se to, co se asi muselo stát. Stal jsem se porotcem AMV soutěže na jarním Mondoconu. A proč se to muselo stát? Inu, deadline pro odevzdání AMV byl 6. května, a hodnocení se muselo být hotovo 10. května, a všichni vážení a ctění čeští AMVčkaři byli o víkendu na Animefestu, a moje maličkost, nevážená, nectěná a hlavně Animefestu se neúčastnící byla doma. A tak mě Manta nezatěžoval porotcováním domácí scény, ale virtuálně jsem se vydal na exkurzi k našim maďarským sousedům.

Editor’s Pick – A Little Retrospect

19 Kvě, 2011 Editor’s Pick – A Little Retrospect

Dnes se seznámíme s dalším klasickým AMV. Musím ale už předem varovat – klasické není svou inovací co se střihu, efektů či kvality týká, ba spíše naopak. Inovativní je hlavně svojí myšlenkou – když máme v AMV tolik obrazového materiálu… proč nesestříhat AMV z AMV?

Napsal GorDon – Jak na IC

15 Kvě, 2011 Napsal GorDon – Jak na IC

Jaké to je dělat AMV pro Iron Chef ? Na to je vcelku jednoduchá odpověď, je to zábava ^__^ Této zábavě ovšem předchází pár věcí, a to věcí organizačních a technických. Z hlediska těch organizačních je to z větší části na pořadateli, ale z jisté části je to taky na samotných účastnících.

Z českých vod – Duben 2011

11 Kvě, 2011 Z českých vod – Duben 2011

A je to tu, první článek v této rubrice. Jako první vám představím dvě nová AMV z YouTube – od editorky Ayaku Personal Moon a od editora(?) Drapiho Die!

Z českých vod – představení

11 Kvě, 2011 Z českých vod – představení

Zdravím všechny čtenáře, má přezdívka je Rybička a vítám vás v nové rubrice stránek amv.anime.cz Již podle názvu někteří z vás jistě poznali o co se bude jednat – pravidelně budou v těchto příspěvcích vycházet články na téma Novinky od českých a slovenských tvůrců AMV.

Poslední příspěvky na fóru

Přihlášení uživatele

Registrovaní uživatelé: Žádní registrovaní uživatelé
Celkem je online 115 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 115 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 30 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 744 uživatelů dne 25 dub 2024, 21:24