AMV Akademie – Prodloužení deadline, přesunutí začátku kola

Nya-chan Production | 20. května 2011, 22:15

Týden uběhl jako voda, a tak by mělo dojít k vyhlášení nového tématu. Vyhlášení ale zatím neproběhne, z jednoho prozaického důvodu. Chcete vědět z jakého?

Je to jednoduché – pár lidí si postěžovalo, že vyhlášení tématu v pátek jim nedává dostatek volnosti a času na zpracování, a proto se vyhlášení přesune na nedělní večer (cca. 20:00). To by mělo dát týden na vymyšlení (či zpracování) a následný víkend na střih.

Padly i návrhy na prodloužení limitu na dva týdny, ale to se bohužel konat nebude. I když by to znamenalo nižžší průběžnou zátěž pro nás pořadatele, pořád by to znamenalo, že by Akademie probíhala asi 20 týdnů – což je skoro půl roku. A vzhledem k tomu, že bychom rádi pořádali i něco jiného, je jeden týden asi přijatelnější.

Omlouváme se tímto všem, kdo s tvorbou spěchali, a pokud chcete svůj příspěvek opravit, zmiňte se zde nebo na fóru – bude vám poskytnuta možnost. Linky na videa se budou hodnotícím posílat ráno, o případných změnách je budeme dále informovat.

3 Responses to "AMV Akademie – Prodloužení deadline, přesunutí začátku kola"

  1. Rybicka napsal:

    megaupload: http://www.megaupload.com/?d=UEO3LPLF

    youtube: http://www.youtube.com/watch?v=HMSNuk0L_kg

    Nahazuji V2 – jediná změna je vystřihuntí nepasujícího začátku.
    Nechal jsem low kvalitu pač nemám čas nahrát BR disky … možná pak v budoucnu to předělám a udělám z toho plnohodnotné AMV :)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Poslední příspěvky na fóru

Přihlášení uživatele

Registrovaní uživatelé: Žádní registrovaní uživatelé
Celkem je online 3 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 30 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 372 uživatelů dne 03 led 2023, 02:27