Lip flap, lip sync a jak na ně

18 Čvc, 2017 Lip flap, lip sync a jak na ně

Zdravím, v tomto tutoriálu si povíme něco o lip flapu, co to je, proč a kdy nám vlastně v AMV vadí a samozřejmě, jak se ho zbavit. Také si povíme něco o lip syncu a jeho využití.

Tutoriál: Jak exportovat AMV do malých velikostí bez ztráty na kvalitě

23 Kvě, 2017 Tutoriál: Jak exportovat AMV do malých velikostí bez ztráty na kvalitě

Zdravím, přinášíme vám první tutoriál na téma, jak jednoduše a efektivně dostat vaše AMV ze střihacího programu do finální verze pro poslání do soutěží či na váš Youtube kanál. Článek obnáší export vašeho projektu do nekompresovaného *.avi souboru a enkódování pomocí programu Zarx264gui. Pokud umíte anglicky, všechny informace jsou brány z videa od jednoho ze zahraničních editorů, kde jsou podrobněji popsané všechny kroky.

Technika – Poměr stran

11 Čvn, 2011 Technika – Poměr stran

Jelikož se zdá, že to přeci jen bude nutné, přidáváme pro vás novou rubriku, kde se za vás pokusím popasovat s nejrůznějšími technickými problémy. V díle prvním se budeme věnovat hlavně poměrům stran a tomu, jak se vyhnout letterboxu, pillarboxu a dalším ošklivým -boxům.

Napsal GorDon – Jak na IC

15 Kvě, 2011 Napsal GorDon – Jak na IC

Jaké to je dělat AMV pro Iron Chef ? Na to je vcelku jednoduchá odpověď, je to zábava ^__^ Této zábavě ovšem předchází pár věcí, a to věcí organizačních a technických. Z hlediska těch organizačních je to z větší části na pořadateli, ale z jisté části je to taky na samotných účastnících.

Poslední příspěvky na fóru

Přihlášení uživatele

Registrovaní uživatelé: Žádní registrovaní uživatelé
Celkem je online 15 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 15 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 30 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 474 uživatelů dne 29 bře 2024, 10:50