Lip flap, lip sync a jak na ně

18 Čvc, 2017 Lip flap, lip sync a jak na ně

Zdravím, v tomto tutoriálu si povíme něco o lip flapu, co to je, proč a kdy nám vlastně v AMV vadí a samozřejmě, jak se ho zbavit. Také si povíme něco o lip syncu a jeho využití.

Tutoriál: Jak exportovat AMV do malých velikostí bez ztráty na kvalitě

23 Kvě, 2017 Tutoriál: Jak exportovat AMV do malých velikostí bez ztráty na kvalitě

Zdravím, přinášíme vám první tutoriál na téma, jak jednoduše a efektivně dostat vaše AMV ze střihacího programu do finální verze pro poslání do soutěží či na váš Youtube kanál. Článek obnáší export vašeho projektu do nekompresovaného *.avi souboru a enkódování pomocí programu Zarx264gui. Pokud umíte anglicky, všechny informace jsou brány z videa od jednoho ze zahraničních editorů, kde jsou podrobněji popsané všechny kroky.

Český Iron Chef

09 Zář, 2014 Český Iron Chef

Opět po nějaké době vás vítáme u příspěvku, který by vás měl motivovat ke stříhání. Snad se nám zadaří a vytvořenými dílky potěšíme naše okolí a budeme se jimi chlubit ještě na posteli smrtelné!

Výsledky AMV soutěže na NatsuConu 2014

26 Srp, 2014 Výsledky AMV soutěže na NatsuConu 2014

Dobojováno jest. Čas ukázat výsledky druhého ročníku AMV soutěže na NatsuConu 2014.

AMV soutěž na Akiconu 2014

30 Čvc, 2014 AMV soutěž na Akiconu 2014

Dokud je ještě období prázdnin a dovolených a tím pádem máme všichni spoustu času stříhat, rádi bychom Vás upozornili, že Akicon pořádá stejně jako minulý rok svou vlastní AMV soutěž. Stejně jako minulý rok to ale není soutěž ledajaká — všechna AMV mají společné téma: VĚDA a TECHNIKA

NatsuCon AMV soutěž 2013

05 Čvc, 2013 NatsuCon AMV soutěž 2013

Letos se nám poprvé koná Natsucon, nový festival anime a spojeného fandomu. A s ním se nám hned koná soutěž AMV, takže si troufnu tvrdit, že centrum letní AMV tvorby se u nás přesouvá později do léta. Uvidíme jak tomu nakonec bude~ Pojďme se podívat, o čem první ročník NatsuCon AMV soutěže bude.

Novinky poslední doby

10 Bře, 2013 Novinky poslední doby

Možná jste si všiml, že jsme vás v poslední době trochu zanedbávali. Zkusíme to trochu zlepšit, leč přecijen je asi třeba vám říct co se v poslední době událo.

Soutěž Animefestu

03 Bře, 2013 Soutěž Animefestu

Opět se na nás chystá největší a nejdůležitější soutěž AMV u nás, takové malé mistrovství ČR v AMV – soutěž animefestí! Co, kde, kdy, kam, jak, proč!

Poslední příspěvky na fóru

Přihlášení uživatele

Registrovaní uživatelé: Žádní registrovaní uživatelé
Celkem je online 6 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 6 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 30 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 744 uživatelů dne 25 dub 2024, 21:24